*   AKCIJA: Granito plokštės kapo dengimui nuo 100€ už kv/m   *   Nuolaida paminklams ekspozicijoje iki 30%.   *

 

Granitas

Granitas yra ugninė uoliena. Susiformavo is karštos magmos giliai žemės plutoje. Granitas dažniausiai susideda iš įvairiausių mineralų tokių kaip kvarcitas.Granitas yra ilgaamžis akmuo. Todel iš šio akmens dažniausiai naudojami paminklai, antkapiai. Dydis, išsidėstymas ir šių medžiagų cheminė sudėtis suteikia granitui spalvas. Granitas gali būti išbaigtas šiais būdais: poliruotas, slifuotas, bučarduotas, degintas, skaldytas.

Marmuras

Tai yra nuo spaudimo ir kristalizavimo susidaręs kalkakmenis. Dėl savo sudėties marmuras įgauna puikų blizgesį ir yra išgaunamas įvairiausių spalvų, rastų.  Marmuras pagrinde sudarytas is kalcito - veikiamas gamtos greit praranda spalvą ir išblunka. Todel iš jo retai kada gaminami paminklai, antkapiai. Marmuras gera idėja vonios kambariui, židinio apdailai.

Travertinas

Travertinas yra natūralus kalkakmenių rūšies akmuo. Susideda is kalcio karbonato. Jis dažnai naudojamas stalviršiams ir grindims. Travertinas yra jautrus šilumai, drąskymams, dažymui, rugščiai, įskaitant ir citrinos rugšti. Ir dėl šių priežasčių iš šio akmens retai kada gaminami paminklai, antkapiai.  

Oniksas

Oniksas yra pusbrangis akmuo kuris dažnai naudojamas papuošimams. Dėl elegancijos ir grožio jis tapo prabangia statybine medžiaga.