*   AKCIJA: Granito plokštės kapo dengimui nuo 100€ už kv/m   *   Nuolaida paminklams ekspozicijoje iki 30%.   *

 

UAB Žemaitijos paminklai užsiima didmenine ir mažmenine prekyba granito blokais, kurie atkeliauja iš viso pasaulio. Pagrindinis žaliavos tiekėjas yra  AB  Emaboda (Švedija), kuriam priklauso daug  granito kasybos karjerų. Kliento pageidavimu, iš akmens luitų išpjaunamos plokštės nuo 1,5 cm storio. Populiariausias yra juodas granitas Absolute black granite (Švedija), tinkantis visiems gaminiams, ypač paminklams ir kapaviečių apdailai. Taip pat, plačiai naudojamas yra raudonas granitas Vanga, puikiai tinkantis kapavietėms, lauko ir vidaus apdailai, bei pilkos spalvos poliruotas, degintas ar bučarduotas Kuru grey granitas, dažniausiai naudojamas lauko bei vidaus dekoro elementams.

GRANITO BLOKŲ PJOVIMAS

Granito blokus į plokštes pjauname trosinėmis  akmens pjovimo automatinėmis staklėmis.Nuolatos profilaktiškai aptarnaujami trosai užtikrina aukštą plokščių kokybė bei išmatavimų tikslumą ir pjūvio  siaurumą : apie (8-9 mm).Pjauname apie 3,6 metro i plotį ir 1,85 metri į aukštį.Palyginus su Diskinėm pjovimo staklėm,sutaupote 33% daugiau granito(trimetrio staklių pjūvio plotis apie 16 mm),sutaupytos plokštės pilnai padengia pjovimo kaštus.Taigi jei jūs granita pjaunate trimetrinėmis staklėmis,mūsų įmoneje tai jums kainuos, beveik nemokamai. Taip pat pjauname užsakovų atvežtus blokus.

 

UAB Žemaitijos paminklai importuoja granito blokus iš:

  • Švedijos: juodas (Absolute black), raudonas (Vanga, Tranas, Red Rubin, Bohus red), tamsiai žalias (Swedish green), rusvas (Šampania), pilkas (Bohus grey);
  • Suomijos: Aurora, Kuru grey, Baltic green, Baltic brown, Balmoral red, Eagle red, Amadeus, Kymen red;
  • Norvegijos: Blue pearl, Marina pearl, Emerald pearl, Labrador Antiq, kiti labradoritai;
  • Pietų Afrikos (Zimbabwe): Impala (Nero Africa), Olive green;
  • Indijos: Vizag blue (Orion), Viscount white, Tan brown, Hassan green, Indian black;
  • Rusijos: Kareliškas gabro, Baltijskij (Buryj medved), Amfibokit (Tundra);


Akmens blokų ir plokščių pirkimo ir pjovimo klausimais galite kreiptis: mob. tel. 861280301, arba bendrais įmonės kontaktas.