*   AKCIJA: Granito plokštės kapo dengimui nuo 100€ už kv/m   *   Nuolaida paminklams ekspozicijoje iki 30%.   *

 

1.  Kiek kainuoja pilnas kapavietės įrengimas?

Kapavietės įrengimo kaina priklauso nuo daugelio faktorių: ir nuo vietos reljefo, ir nuo pasirinkto paminklo medžiagos, išmatavimų, formos sudėtingumo, tvorelės, gėlynų ir kt. Todėl, neturint konkretesnių duomenų apie kliento pageidavimus bei kapavietės ypatumus, yra labai sudėtinga nurodyti įrengimo kainą. Siūlome šiuo klausimu susisiekti su mūsų vadybininkais. Kvalifikuoti darbuotojai išklausys Jūsų pageidavimus ir padės surasti optimalų sprendimą.

2. Per kiek laiko atliekate kapavietės įrengimo darbus?

Kapavietės įrengimo terminas priklauso nuo to, ar Jūs renkatės jau pagamintus gaminius, ar projektuojame bei gaminame paminklą ir kitas kapavietės įrengimo detales pagal individualų užsakymą. Jei pasirenkate pagamintą produkciją, paprastai visi darbai užtrunka nuo dviejų iki penkių savaičių. Todėl, jeigu Jums ypatingai svarbi konkreti kapavietės sutvarkymo data, rekomenduojame neatidėlioti darbų užsakymo.

3. Ar reikia antkapinį paminklą ir kapavietės sutvarkymą užsakyti iš anksto?

Mes rekomenduojame užsisakyti paminklą ir kapavietės tvarkymo darbus iš anksto, nes esant pašalui (dažniausiai  lapkričio-kovo mėnesiais) darbai kapuose nevykdomi, todėl  per šį laikotarpį susidaro užsakymų eilė. Užsakę gaminius ar paslaugas iš anksto, būsite garantuoti, kad darbai bus atlikti Jums reikiamu laiku. Jums tereikia, sudarant sutartį, pasakyti pageidaujamus terminus.

4. Dažniausiai paminklas statomas praėjus metams po laidojimo. Baiminamasi, kad atlikus kapavietės įrengimo darbus anksčiau, po to, dėl įkritusios kapo duobės, teks taisyti ką tik įrengtą kapavietę. Ar tai tiesa?

Nebūtina laukti metų po laidojimo. Pamatai antkapinei tvorelei ir paminklui daromi ant nekasto grunto, surišant armatūra. Įkritus kapo duobei, tvorelė ir paminklas nenukenčia.

5. Kokios yra antkapinio paminklo įsigijimo ir kapavietės tvarkymo darbų apmokėjimo sąlygos?

Paprastai užsakant gaminius ar kapavietės tvarkymo darbus imamas avansinis mokestis. Likusi dalis sumokama po galutinio darbų atlikimo. Klientų patogumui darbus atliekame ir išsimokėtinai.

6. Kokią garantiją teikiate gaminiams ir atliekamiems darbams?

Granito gaminiams, pažymėtiems specialiu ženklu, teikiama neterminuota  garantija. Betonavimo - montavimo darbams teikiama 2 metų garantija.

7. Ar atliekate kapavietės atnaujinimo darbus?

Taip, išmontuojame senus paminklus, taisome tvoreles, gėlynus.

8. Ar teikiate paminklų pervežimo paslaugas?

Paminklų pervežimo paslaugas teikiame tuomet, kai įsigyjate mūsų paminklą ir/arba užsakote kapavietės įrengimo darbus. Tokiu atveju paminklą Telšių mieste atvežame nemokamai, o už miesto ribų skaičiuojame pervežimo mokestį.

9. Ar pas Jus galima įsigyti kalvių gaminių?

Taip, mes galime Jums pasiūlyti įvairių kalvių gaminių (kryžių, saulučių, tvorelių ir kt.). Taip pat dirbame ir su individualiais užsakymais.

10. Ar galima užsisakyti kapavietės tvarkymo darbus už Žemaitijos rajono ribų?

Taip, dirbame visoje Lietuvoje.

11. Ar galite pagaminti paminklą, įrengti kapavietę pagal kliento pateiktą projektą?

Taip, turime ilgametę patirtį dirbant su individualiais užsakymais.

12. Jeigu man patikusį paminklą užsisakysiu ne sezono metu, kol dėl gamtos sąlygų dar negalima jo statyti, ar turėsiu jį išsivežti? Jei sandėliuosiu jį pas jus, kiek man tai kainuos?

Užsisakius tik granito gaminius (be betonavimo-montavimo darbų), Jūs galite išsivežti produkciją Jums patogiu laiku. Produkcija saugoma nemokamai.